2 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W piątek święto Nawrócenia św. Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zapraszamy w tym dniu na nowennę do Matki Bożej Bolesnej- o godz. 17.30.

2. W przyszłą niedzielę, 27 stycznia, zapraszamy na kolejne (19) Ekumeniczne Spotkanie przy Żłóbku Zbawiciela, które rozpocznie się o godz. 16.00. Wystąpią chóry i zespoły Kościołów Rzymskokatolickiego, Grekokatolickiego i  Prawosławnego. Wspólnie będziemy modlić się o jedność chrześcijan.

3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę, życzliwość oraz gościnność. Dziękujemy za złożone ofiary.

4. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby Parafii.

5. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie porządku w kościele i kwiaty. Na kolejny tydzień prosimy o ofiary na ten cel mieszkańców ul. Słonecznej - (blok nr 10, m 1-25).

6. Wychodząc z kościoła zabierzmy ze sobą katolicką prasę:

NIEDZIELA przedstawia postać Biskupa Pelczara - Patrona naszej diecezji;

W GOŚĆIU NIEDZIELNYM przeczytamy artykuł: „Nasze babcie, nasi dziadkowie”;

ŹRÓDŁO pisze o Światowych Dniach Młodzieży w Panamie;

Miesięcznik CUDA I ŁASKI BOŻE przybliża osobę księdza Dolindo;

W najnowszym MAŁYM GOŚCIU znajduje się dodatek - Modlitwa za babcię i dziadka;

Dla najmłodszych jest OLA I JAŚ.

7. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Janinę PILCH i śp. Annę JODŁOWSKĄ z ul. Słonecznej. Polećmy je Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie … .